O nas

Doświadczenie i zaufanie

Przedsiębiorstwo KM Okna istnieje na rynku od 2002 roku. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4 tysiące Klientów, instalując stolarkę okienną pcv, drewnianą, drewniano – aluminiową, aluminiową. Naszymi Klientami są odbiorcy indywidualni w budynkach wielo- i jednorodzinnych, a także wspólnoty mieszkaniowe, firmy, szkoły, pensjonaty, przedsiębiorstwa budowlane.

Najwyższa jakość

Proponujemy wyłącznie produkty najwyższej klasy, w szerokiej gamie systemów, kształtów i kolorów, a także z bogatym wyposażeniem dodatkowym – i co ważne, o najwyższych parametrach termoizolacyjnych, nadających się do domów pasywnych energetycznie.

Produkcja proponowanych przez nas okien odbywa się na najnowocześniejszych liniach technologicznych, unikatowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie, zapewniając precyzję i powtarzalność wykonania.

Certyfikacja

Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne uprawniające je do stosowania w budownictwie w Polsce oraz w innych krajach europejskich.

Przedsiębiorstwo KM Okna jest autoryzowanym przedstawicielem trzech potentatów w branży stolarki okiennej: POZBUD T&R S.A. Okna i Drzwi Drewniane. ABAKUS Okna S.A., WITRAŻ Sp.Z O.O.Sp.K,