Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe to produkt specjalny. Powinny spełniać swoją rolę nie tylko jako wyjątkowo trwały element budowlany o 30-letniej gwarancji, ale również jako integralna część wystroju wnętrza, nadając pomieszczeniu wyjątkowy charakter, klimat, przytulność.

Pozwalają na praktycznie dowolne dopasowanie wyglądu wewnątrz i na zewnątrz budynku, dając szerokie możliwości w projektowaniu elewacji.

30 LAT GWARANCJI NA STABILNOŚĆ KONSTRUKCJI *)

Przekrój profilu okna drewniano-aluminiowego

Gemini Standard 68

Przekrój profilu okna drewniano-aluminiowego

Gemini Thermo 78

Przekrój profilu okna drewniano-aluminiowego

Gemini Exterm 88

Przekrój profilu okna drewniano-aluminiowego pasywnego 92

Gemini Premium 92

Rodzaje wykończenia ram

Proponujemy trzy rodzaje wykończenia ram okien od wewnętrznej strony. Nowoczesny, prosty Modern, delikatnie wyoblony Smart oraz klasyczny, z delikatnym ozdobnym przefrezowaniem Smart+.

Warianty okładzin aluminiowych Gemini

Wszystkie przedstawione wyżej wersje aluminiowe można niezależnie z łączyć z opcjami wykończenia zewnętrznego i wewnętrznego, co daje łącznie aż 24 indywidualne kombinacje do wyboru!

Najwyższa jakość wykonania

Do produkcji okien drewnianych używamy specjalnie selekcjonowanego, klejonego naprzemiennie w 3 lub 4 warstwach drewna europejskiego lub egzotycznego: sosna, świerk, modrzew, dąb, meranti, eukaliptus grandis, meranti red.

Elementy okien wytwarzane są w sterowanym komputerowo, najnowocześniejszym obecnie centrum obróbczym Weinig. Pozwala to zachować ogromną precyzje wyrobów i powtarzalność kształtów.

Gotowe ramy poddaje się antygrzybiczym ciśnieniowym kąpielom impregnacyjnym i nałożeniu 4 warstwowej powłoki lakierniczej. Na zewnętrznej stronie ramy i skrzydła umieszczone są aluminiowe okapniki ,chroniące najbardziej narażone na czynniki atmosferyczne części. W ten sposób powstają okna piękne i trwałe.

*) Użytkowanie zgodnie z warunkami gwarancji