Systemy przesuwne

Decydując się na pomieszczenia o dużych przeszkleniach konieczne jest podjęcie decyzji na temat tego jakie okna najlepiej wybrać. Klientów mających w tej kwestii wątpliwości zachęcamy do kontaktu, podczas którego pomożemy im znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.
Nasza propozycja obejmuje bezprogowe systemy podnośno-przesuwane HS, okna uchylno-przesuwne PSK, a także okna harmonijkowe składane FS.
Modele harmonijkowe doskonale sprawdzą się, jeśli nasze wnętrze chcemy połączyć z wyjściem na taras „otwierając” całą ścianę, bez podziałów pionowych.
Okna podnoszono–przesuwne HS, bezprogowe, dają możliwość stosowanie przeszkleń o bardzo dużych gabarytach i ciężarze. Tak stworzona konstrukcja jest niezwykle solidna, a jednocześnie niezwykle prosta w obsłudze. Ten model równie dobrze sprawdzi się do połączenia salonu z wyjściem na taras.
Natomiast systemy uchylno–przesuwne to rozwiązania również bardzo efektowne, jednocześnie najbardziej ekonomiczne. Swoim wyglądem i funkcjami najbardziej przypominają tradycyjne okna balkonowe, można je nie tylko otworzyć, ale również uchylić, tak jak w przypadku tradycyjnego modelu.
Systemy przesuwne to doskonałe rozwiązanie, które dostarcza mnóstwo światła i umożliwia swobodne wychodzenie na taras.