Okna PCV, drewniane, drewniano-aluminiowe

Okna to niezbędny element każdego budynku, w którym przebywają ludzie. Stanowią barierę termiczną, ograniczając straty energii, akustyczną, chroniąc nas przed hałasem, dostarczają światło naturalne, umożliwiają odpowiednią wentylację pomieszczeń, ale co równie ważne posiadają walory estetyczne, które współtworzą charakter wnętrz, a także elewacji budynku.
Oferujemy okna PCV, drewniane, drewniano–aluminiowe, aluminiowe.
Mogą one przybierać różne kształty i wielkość, posiadać różne funkcje, bogatą kolorystykę, różnorodne wyposażenie oraz zabezpieczenia antywłamaniowe.
Współczesna technologia pozwala tworzyć okna bardzo trwałe, niezawodne, odporne na czynniki atmosferyczne, nie wymagające renowacji.

Okna PCV

To jedne z najpopularniejszych i najczęściej kupowanych modeli i to nie bez powodu. Okna PCV dostępne są w kilku kolorach, co sprawia, że pasują do każdego domu. Co więcej są również odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych oraz substancji chemicznych i nie wymagają konserwacji.

Okna drewniane Premium

Ich zastosowanie sprawia, że wnętrze, jak i cały dom wydają się bardziej przytulne. Okna drewniane premium tworzone są z 3 lub 4 warstw tego surowca, dzięki czemu są trwałe i funkcjonalne. Decydując się na taki model warto jednak pamiętać o jego regularnej pielęgnacji i impregnacji. Wykonujemy je z sosny, świerku, dębu i modrzewia.

Okna drewniano-aluminiowe

Stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które nie mogą zdecydować się pomiędzy modelem drewnianym, a aluminiowym. Te okna są odporne na działanie czynników zewnętrznych, a równocześnie pozwalają na stworzenie przytulnego i klimatycznego wnętrza. Dodatkowo wszystkie ramy zostały pokryte impregnatem antygrzybicznym.